Łazienka w ciepłym klimacie

W dzień, który robiłam łazienkę od rana szpachlowałam ściany z mężem i teściem. Wyszło całkiem nieźle, dlatego dzisiaj się zajmiemy łazienką. Pomyślałam, żeby wyglądała dość nietypowo, czemu? Łazienka 3x4m, w kolorze ziemi i kilku dodatków w kolorze czerwonym. Kolor ziemi idealnie kontrastował z czerwienią, przez co moja łazienka pobudzała mnie na samym wejściu. Miałam do wyboru surową łazienkę w stylu skandynawskim, czyli same drewno i szkło. Niestety wtedy ubikacja i wanna powinny być osobno, ponieważ tam jest pokój kąpielowy, który jest jasny.

Do swojej łazienki wybrałam brodzik narożnikowy na planie kwadratu z deszczownicą, WC ze stelażem podtynkowym oraz jasny marmur na blat, a na tym postawiłam misę umywalkową. Charakter łazienki dopełnił czerwony mały żyrandol oraz dodatki łazienkowe w kolorze czerwonym.

Łazienkę na ścianach do połowy wyłożyłam płytkami w kolorze ciemno brązowym, które przypominają piaskowiec natomiast od połowy w górę jasno brązowe, na podłodze położyłam płytki, które wyglądają jak przypalany marmur. W tym miejscu chciałabym podziękować hurtowni „Batko” z Krakowa, która doradziła mi w wyborze płytek jak i elementów wyposażenia w łazience.  Łazienka (mniej więcej wygląda jak na zdjęciu) wygląda ciekawie jak i jest funkcjonalna dla każdego z domowników. Do kolejnego razu 😊